ProfiClear Classic filtr

17 550  cena s DPH

Dostupnost: 
Katalogové číslo: 51065 Kategorie:
 

Velká koupací jezírka a jezera nebo nádrže s množstvím Koi kaprů – to je správné místo pro využití modulového filtračního systému OASE Proficlear.
Systém jednotlivých komor umožňuje konfiguraci filtru zvolit v závislosti na velikosti i charakteru nádrže. V případě rostoucích požadavků (zvýšení počtu ryb, doplnění nádrže Koi kapry či jesetery, rozšíření samotného jezírka či propojení s novou nádrží, ….) je velmi snadné filtrační systém rozšířit tak, aby splňoval s dostatečnou rezervou požadavky na čistou a průzračnou vodu ve Vaší nádrži.
Filtr pro koupací jezírka Proficlear je možné provozovat jako průtokový (někdy je také používán termín „podporovaný čerpadlem“) nebo jako gravitační systém. Díky možnosti výběru pak můžete využít výhod toho či onoho zapojení – zde se již vyplatí přemýšlet, při dobrém použítí filtru dosáhnete vynikajícícíh parametrů co se provozních nákladů na elektrickou energii týče – to platí zejména o gravitačním zapojení filtru a použití speciálně vyvinutých čerpadel Optimax pro koupací jezírka.
Příkon 120W při výkonu 20.000 litrů za hodinu – zkuste najít úspornější čerpadlo. U těchto systému není neobvyklé, že příkon čerpadel je nižší než příkon zapojených UV lamp. Jednotlivé filtrační komory systému Proficlear jsou v řadách Classic nebo Premium navzájem propojitelné, a tudíž je velmi snadné dosáhnout požadovaného výkonu celé filtrace vzhledem k objemu koupacího jezírka či počtu ryb ve Vaší nádrži s KOI kapry.

Další informace
Výrobce